| anonim_4396 a întrebat:

Thailanda e un adevarat paradis. Superba, ti se pare ca e un vis si nu vrei sa-l parasesti; dar de fapt totul e realitate si poti sa te bucuri de aceasta natura atat de darnica. Atata caldura, atata culoare, voie buna, ospitalitate, intelegere, placere, iubire...
A vizitat-o cineva? Ce impresie v-a lasat?
Doriti s-o vizitati? De ce?
Eu v-as lua pe toti; dar n-am bani de bilet...laughing

2 răspunsuri:
| moonY a răspuns:

mi-ai starnit curiozitatea si as prefera s-o vizitez decat sa dau acum un search pe goooooogle.
(cand ai spus 'paradis, placere, ospitalitate'...etc,te-ai referit la femeile de acolo?)

| esir01 a răspuns:

Am avut norocul sa vizitez Thailanda anul acesta in martie si chiar e de vis, merita! Poti citi aici mai multe detalii: https://beachingtravel.ro/thailanda/