| anonim_4396 a întrebat:

Tpuuu. sper sa ma ajutati si de data asta. Intradevar m-am "trezit" poate putin de tarziu sa va rog asta. Am nevoie de niste sfaturi unde as putea merge de Revelion. Daca stiti voi niste locuri unde ati fost si v-a placut mult. Dar vreau si detalii despre cazare, pret etc. Sau intr-o excursie tot in perioada de Revelion. Va multumesc : *

5 răspunsuri:
| R100 a răspuns:

Fara " de " imi cer scuze.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hm...o prietena a fost la Moeciu si a fost destul de frumos, sincer nu stiu la ce cabana.
Ps:Scuze!

| NoNameJunior a răspuns:

Buna,DORYANA!
e cam devreme sa intrebi de Revelion dar ma rog.
poti merge la un concert.nu conteaza al cui.de obicei de Revelion dau concert trupa Voltaj.trebuie sa iti iei maxim 100 de lei la tine.nu iti trebuie bani ca sa intri dar ca sa iti iei si tu o vata pe bat, floricele etc.
Succes!

| R100 a răspuns:

O nu... Vreau sa imi spuneti si ceva concret dar si ceva pana in 1000 lei ) asta fiind un milion vechi ) Undeva in Romania.

| Yocoo a răspuns:

Eu iti recomand la mergi la Straja e superb:X