| endriu a întrebat:

Trebuie sa formulez un slogan pentru un proiect, respectiv o pensiune, care sa sune ceva de genul "Nicaieri nu-i ca acasa, doar la noi!"... treaba e ca nu stiu daca suna prea bine formulat asa. Daca ma puteti ajuta, va raman recunoscator. Deci, sa aiba acelasi inteles, dar altfel formulat, sa sune mai frumos, mai convingator. Multumesc!

3 răspunsuri:
| AlcoholicSmile a răspuns:

Nicaieri nu-i ca acasa, doar la noi sunteti acasa big grin

| Daniel_6699 a răspuns:

Un slogan bun ar fi Invitatie la Relaxare :-D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu inteleg ce fel de slogan vrei...de promovare...sau motto?!