| RobertEASY a întrebat:

Salut, de ce am nevoie pentru a inregistra piese acasa? nu foarte profesional, mai mult de test, dar sa sune bine. ma refer ma microfon si altele. Cineva care stie, daca ma poate ajuta, raman recunoscator, as vrea sa stiu si un buget in mare. Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| flash2002 a răspuns:

Păi ai avea nevoie de un microfon (daca nu vrei profesional poti gasi second hand *max. 150-200 lei*) si un program de inregistrat. Presupun că vrei să faci piese rap