| edani99 a întrebat:

Unde e mai bine : Grecia sau Italia?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hm..pai in Italia sunt salarii mai mari decat in Grecia. Pe de alta parte, grecii sunt mult mai primitori cu romanii decat italienii care spun ca romanii si tiganii sunt totuna.
Dar depinde de ce criterii tii cont thinking Daca te gandesti la bani, e mai bine in Italia.
Daca vrei o viata mai placuta, in Grecia happy

9 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

Grecia.

| David98TM a răspuns:

Buna
La trai te referi?
Pai Italia este una dintre cele 7 puteri ale lumii.(dar a cam pierdut din putere in ultimi ani)
Si Grecia o duce din ce i ce mai prost...la fel ca Italia.
Nu recomand nici una.Deja amandoua sunt pline de romani...
Recomand: Anglia, Franta, Belgia, Germania etc.
Sper ca te-am ajutat

| David98TM a răspuns:

In toata lumea este criza.Tu crezi ca afara este mai bine? (da este mai bine decat in Romania dar este si afara destul de greu)

| mgtow a răspuns:

In Grecia nu e bine, in Italia acceptabil spre rau.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Italia

| georgeta27 a răspuns:

Grecia

| Cristina27061999 a răspuns:

Grecia

| thegeaba a răspuns:

La fel. In Grecia e mai ieftin sa ajungi.
Banuiesc ca intrebarea este pusa in scop turistic, ca doar d-aia ai ales categoria asta.

| deliamariana a răspuns (pentru drogh):

Eu am fost in Grecia si este super asa ca ti-as recomanda sa te duci in Grecia