| Dadaaa00 a întrebat:

Unde este mai frumos de mers in Grecia? Zakinthos sau Skiathos?
Multumesc

4 răspunsuri:
| Paliuk02 a răspuns:

Zakythos clar. Plaje super, daca poti sa faci un tur al Insulei nu o sa regreti. Skiatos nu e asa spectaculoasa

| Mihnea13 a răspuns:

Buna!
Eu am fost anul trecut in Skiathos si a fost foarte frumos.Acolo este o plaja superba pe nume Lalaria dar la ea se ajunge cu vaporul.De asemena iti mai recomand si plaja Achladies, Kolios si cea mai cunoscuta si grozava plaja Koukounaries.Aceasta are cel mai fin nisip.
Am fost si in Zakinthos dar Skiathos e de 100 de ori mai frumoasa.

| Paliuk02 a răspuns:

Check out this video on YouTube:

http://youtu.be/aRjFHLkLOZE

Acesta e filmuletul care m-a convis pe mine sa merg in zakithos. Asa a cam si fost.
Acum cum crezi tu, fiecare cu gusturile lui. :)

| MihaelaDart a răspuns:

Ambele sunt superbe. In Skiathos am fost, Zakinthos a ramas o dorinta de a merge.