| Iordache_Anca_1991 a întrebat:

Unde gasesc bilete low cost pentru avion pe ruta Timisoara/ Cluj/ Targu Mures - Torino( Italia)? M-ar interesa Pentru sfarsitul lunii octombrie, inceputul lui noiembrie. Multumesc happy

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu trebuie sa cauti bilete low cost, ci companii aeriene low cost. Cei mai cunoscuti operatori low cost din Romania sunt BlueAir si Wizz. Poti vedea preturile direct pe site urile lor.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Compara toate companiile ce opereaza si pe la noi

| Mihaela1964 a răspuns:

Din pacate blue air si wizzair cele mai ieftine companii nu au cursa solicitata de tine, biletul te va costa destul de mult.

| rocket a răspuns:

Http://www.idealtour.ro/rezervare-bilete-avion aici completezi campurile alea si cei de la agentie iti vor trimite ofertele pe care le au. Poti avea incredere, sunt foarte buni si gasesc mereu cele mai ieftine oferte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Carpat Air e firma din Timisoara (cu preluari din Sibiu si Tg. Mures). Au bilete ieftine. Cauta-i.