| BbyBrunetee a întrebat:

Unde imi recomandati sa planific o excursie cu clasa in aceasta perioada?

8 răspunsuri:
| iEmonel a răspuns:

In camera ta. Faceti in grup.
Daca zici si de unde esti sa nu te trimit tot in locul ala ar fi mai bine.

| NoNaMe2000 a răspuns:

Ori la Mueciu Bran, Sighisoara, Cluj, Brasov, Targu Jiu, si multe

| stellastellina a răspuns:

Italia

| AlexaSiAtat3 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa mergeti la munte, dar e periculos din cauza inaltimii si celorlalte pericole.La Sovata e frumos si in Botosani.

| youmail a răspuns:

1. Din ce oras esti?
2. Cati ani ai? / Ce clasa esti?
3. Ce inseamna "cu clasa" vin si fetele?
4. Cati bani aveti alocati?
5. Vreti sa ramaneti si peste noapte?
6. Da-ne toate detaliile si te vom ajuta.

| habarnamcenume a răspuns:

Eu merg am fost la rasnov in excursie de echitatie:d

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Muzeul Grigore Antipa, Bucuresti. Merita vizitat! Asta daca sunteti din alt oras!

| andrey2503 a răspuns:

Daca nu vrei o locatie unde merge toata lumea poti incerca Pensiunea Randunica http://www.lapensiuni.ro/......index.html