| irinaaa a întrebat:

Heii!:*trebuie sa fac pe maine o compunere despre o excursie. ce as dori sa vizitez si cum imi planific excursia.si nu am ideistraight face help! dau funditabig grin:*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa si? Atat de habarnist esti (no offence)? Nu stii sa inventezi cateva stupiditati si sa le aliniezi acolo? Sau cauta si pe net!
Dupa mine mare lucru mi se pare ca nu ai nicio idee straight face. Si nu spun asta ironic sau ca sa par superior, fiindca chiar nu e asa... dar mai copii...nici macar despre o excursie amarata nu puteti scrie?
P. S. acum la ora asta te-ai trezit ca ai teme de facut?

| razor111 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma daca nu ai habar nu mai chinui fara de geaba