| anonim_4396 a întrebat:

Unde ma pot plimba prin Brasov? Sunt noua aici. Ieri am urcat pana la Pietrele lui Solomon. Locuri asemanatoare stiti?

2 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

E un loc de unde se vede tot orasul thinking

| SkyPilot a răspuns:

Urca pe Tampa.
Dupa Ziduri este interesant.
Asa aproape de oras nu mai e altceva, dar poti merge la Rasnov la cetate si mai e o poteca spre o pestera si spre Bisericuta Paganilor (niste stanci rotunde destul de interesante).
Ai mai putea merge la 7 Scari.
La ultimele doua locuri sa nu mergi singura. Ar mai fi multe locuri, dar e mai mult de mers pana acolo si mai mult de urcat. Cauta ghiduri cu Postavarul si Piatra Mare.