| anao_5057 a întrebat:

Unde (pe ce site) pot sa vand un bilet de avion Londra - Bucuresti, nereturnabil?
Multumesc

3 răspunsuri:
| Pirkko a răspuns:

Da' persoana care-l cumpara, cum modifica numele pe bilet? Sau isi face pasaport pe numele tau, da?

| Tsunade99 a răspuns:

Incearca pe okazii. Asta e un site.
Daca nu, ai putea da anunt in ziar, sau la kaufland, cum intri la kaufland pe o parte scrie caut si ofer. Ia un bilet pe care scrie ofer si scrie ce vrei sa vinzi si nr. tau de telefon.

| anao_5057 explică:

In schimbul unei taxe, compania aeriana face modificarea titularului