| Gaga4u a întrebat:

Unde pleci in vacanta de iarna?

Răspuns Câştigător
| FreakyFred a răspuns:

Eu nu oplec nicaieri! "ea" va ramane cu mine pana mor! rolling on the floor
vorbind serios, o sa stau si o sa frec menta prin capitala superaglomerata... tu unde opleci? laughing

13 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TheClassicGuitar a răspuns:

La Balci =)

| shad00w a răspuns:

Eu...as vrea sa vin acasa, in Romaniaa sigh

| emanuel_1610 a răspuns:

Nicaieri, dar cred ca o sa stau mult cu o fata pe care o plac.nu va dau nume tongue

funda?

| Gaga4u explică:

Eu voi sta acasa, voi sta acasa si de revelion si nu voi pleca nici la ski, nici la patinaj pe gheata si n-o sa fac nici bulgari de zapada pentru a sunt bolnava! -_-...

| ninita a răspuns:

La munte, la predeal e super acolo

| Cristiano13 a răspuns:

La hajduszobszlo in UNGARIA! acolo in piscina cu vinul de revelion SUPER!

| ChristineW a răspuns:

La Predeal rolling on the floor party de party! Sky toata ziua, party si inca ceva toata noaptea rolling on the floor

| Funditsa a răspuns:

La munte.

| Giuse6969 a răspuns:

Aici:
http://www.holidaycheck24.ro/oferta/schi-la-bansko-revelion-2011-204

Am mai fost, e foarte fain si super ieftin.

| IuliaAkaTrixxie a răspuns:

La mare, ma duc sa ma bronzez, si sa ma joc in apa. volei.laughingGlumeam.Ma voi duce la munte, cateva zile.
Paa.:X

| thejasonx a răspuns:

Prin oras cu prieteni/prietenelehappysmug

| ChishyyAlle a răspuns:

La munte, tu?