| OnutzaIlm34 a întrebat:

Unde s-ar merita sa merg la mare in Grecia sau in Spania? Am gasit 2 oferte in Barcelona sau in insula Rodos, au cam acelasi pret fara biletele de avion. Unde e mai frumos pentru cine a fost in locurile alea?

3 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Frumosul este ceva relativ si nu pe toti ne impresioneaza aceleasi lucruri.

| Clorox a răspuns:

Du-te-n Spania, acolo sunt capsunile laughing

| Cotiuga_Maria_1991 a răspuns:

Parerea mea este ca Grecia este mult mai frumoasa decat Spania.Eu rude acolo si am fost in vacanta de vara la ei si ei stau undeva aproape de o plaja si e super mirific.Grecia cu siguranta este recomandarea mea