| iulioara a întrebat:

Unde sa mergem la munte in vacanta? Eu ma gandeam ca in Retezat-Godeanu ar fi frumos la parcul national cu peste 100 de lacuri. A mai fost cineva sa imi spuna cum e?

9 răspunsuri:
| anelka11 a răspuns:

Uite un site poate te ajuta
http://retezat.ro/

| TotAiaFrate a răspuns:

E foarte frumos. Nu o sa regreti.

| BuNdEpLaTa a răspuns:

Pai daca te-ai uitat la televizor...straight face copaci nu mia ai mare lucru ce sa vezi din eiwinkingde frumos da e foarte frumos dar nu cum era inainte...daca tot vrei du-te in carpati acolo vei putea vedea Creasta Pietrei Craiului.te va fascinabig grindak mergi cu cortul du-te in poiana Vladusca.Dar fa cum vrei du-te si la retezatu'. Sper ca ti-am fost de ajutor. fundita?

| w3xuLik a răspuns:

Destinatia aleasa e superba.Mai intai intereseaza-te de cele necesare (cel mai frumos e cu cortul depinde de tine).Nu uita un ghid care sati arate locurile ar fi nemaipomenit(si animalele rau intentionate laughing sunt un pericol) Daca iti pregatesti vacanta cum trebuie o sa ai surpriza ca o sa fie mai placut decat te asteptai.Si la Busteni ar fi deosebit! Iei telecabina pana la Sfinx si Babele. O. si nu uita un foc de tabara la sfarsitul zilei ar fi nemaipomenit!

| uma26 a răspuns:

Sunt din zona, dar nu am fost niciodata in Retezat. Insa am auzit multe laude la adresa lui, iar natura de aici te va fascina. big grin Sper ca te-am ajutat.

| Zeroosi a răspuns:

E foarte frumos. Drum bun!happy

| didi12 a răspuns:

Da,nu vei regreta.Eu aici traiesc, la poalele acestor munti si e minunat.Peisajele acolo sus sunt minunate.Astept pareri dupa ce vii, pentru ca sunt sigura ca vei face aceasta alegere!

| xBluO a răspuns:

Daca vreki ai putea sa mergi si pe Transalpinawinking Super acolo si intri in nori happy

| myhaela12 a răspuns:

Uite ai putea merge intr-o plimbare pana la ciruii bai sa stai la o pensiune sau la un hotel in vlahita si sa mergi in plimbare si pana la modosos unde poti culege zmeura...afine sa te plimbi prin munti harghitei...eu am fost saptamana trecuta si e ffff frumos