| zamfira a întrebat:

Unde ti-ar placea sa iti petreci Revelionul (vacanta de iarna) in acest an?

Răspuns Câştigător
| Hypathia a răspuns:

In Laponia!

12 răspunsuri:
| zooooza a răspuns:

Pai...sincera sa fiu...
Vacanta de iarna cuprinde si Craciunul iar de Craciun cred ca e cel mai frumos sa stai acasa cu familia. Iar de revelion sa mergi la restaurant la un concert, etc.Revelionul nu mi se pare atat de important cum e Craciunul sau Pastele.Revelionul mi se pare ''o sarbatoare'' la care sa te distrezi.
De Craciun simti o emoti neobisnuita.Si aceasta emotie mult mai puternica daca stai alaturi de familia.

| cslx a răspuns:

Revelionul:X iuii:X pai la munte in orice cazbig grin sa ma prinda iar ora 00:00 cu snowboard`ul pe partie:X bineinteles, cu prietenii si cu un pahar de sampanie in mana si cu artificii deasupra noastrabig grin

| CrissCC a răspuns:

La munte cu familia si prieteniilove struck

| ChRoM a răspuns:

Undeva unde nu este iarna, sa fie soare laughing

| AnnaMariaaa a răspuns:

In strainatate mi-ar placea, sa vad cum sunr traditiile si pe acolohappy

| PeAcE a răspuns:

Undela unde sa fie cald, chiar la mare daca s-ar putea. Bineinteles ca intr-o tara straina. Dar tu? șș)

| lalala0001 a răspuns:

La munte tongue cu iubi si ...cu matusa pe post de pretexthee hee

| Simona a răspuns:

Undeva departe, cu prietenii mei cei mai buni...

| isabel_8733 a răspuns:

In fata blocului straight face

lolita
| lolita a răspuns:

Mi-ar palcea la munte la un hotel cu apa termala, anul trecut am avut rezervaile dar din cauza unor probleme de sanatate nu am fost. nici anul asta nu voi putea ajunge, din alte motive.

| dink08 a răspuns:

Borsa -Maramures. Statiune montana tare tare.

| pwp a răspuns:

La brasov