| Captive a întrebat:

Unde iti petreci revelionul?
Cu cine ti-l petreci?

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

La o prietena, acasa la ea happy

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Acasa...vin toti prietenii si rudele si petrecem straight face ca in fiecare an straight face

| Contrast a răspuns:

Cu cineva drag mie, cat despre "unde" acolo unde ne vom simti bine...de nu ne vom simti bine, ne urcam in masina si viteza catre casa!

| MusicisMusic a răspuns:

Hm...In cel mai luxos hotel din lume in Dubai cu cei mai buni 200 de prieteni imbracati toti in roz! Just kidding...il voi petrece in Austria, in St. Christoph, cu familia la ski departe de casa.Probabil voi bea o cana de"ceva" in fata semineului si voi sufla in lumanarile de 14 ani pe partia de ski, amintindumi de prieteni care se bucura de soare, acasa. Oricum, va fi bine pentru ca voi fi cu familia. Dar tu?

| ριтιquтss a răspuns:

La cea mai buna prietena acasalove struck, cu ea si cu sora ei(viermele ala mic si roz love struck ).

| jerzy a răspuns:

Inca nu stiu, dar cred ca singur acasa