| anonim_4396 a întrebat:

Unde va petreceti concediile sau vacantele, in tara sau in afara?

15 răspunsuri:
| DeeDee28 a răspuns:

In tara...pentru ca e frumos si aici, insa nu stim sa pretuim cu adevarat tot ce avem in tara noastra

| Corina a răspuns:

Fiecare unde poate, in functie de posibilitati. Doar e criza, nu?

| Ana a răspuns:

De obicei in tara.

lolita
| lolita a răspuns:

In tara, de fapt unde locuiesc eu acum, mi-ar placea sa vin in Romnaia din cand in cand.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Asta e o intrebare cu tenta de discriminare pentru cei care n-avem servici, nu?batting eyelashes

| Arthur a răspuns:

În Bucovina, Italia sau Germania.

| albastrel a răspuns:

In tara, la munte cu, cortul. pff abia astept sa vina luna august happy

| SturmirCloudKeeper a răspuns:

In casa.

| johnny_1840 a răspuns:

Depinde, in tara e frumos dar mie imi place SUA si in general plajele si fetele in bikini si iarna nu imi place deloc dar ma plimb in tara cu atv-ul sau masina pe zapada (nu-mi place deloc iarna)

| Summer Memories a răspuns:

Locuiesc in alta tara, si vin in Romania doar in vacanta de vara :X.

Tu? happy

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

In tara, la munte.

| elisa_2627 a răspuns:

In tara.veniturile prea mici nu ne da sansa de a merge in strainatate.Pe timpul comunismului am fost afara de 4 ori. Dupa revolutie de 2 ori la cumparaturi in Ungaria si atat.

| ForteGames a răspuns:

In tara e mult mai bine, http://www.turist-inforomania.com/ uite aici un site betton!

| AngellSthefan a răspuns:

Afara deoarece nu este poluare si altele.