| anonim_4396 a întrebat:

Cum v-ar placea sa va petreceti vacanţele? Ca tot vine vacanta.

8 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eu lucrez.
Nu vreau concediu până în primăvară, că nu am ce face nici cu timpul liber.

| Lioana a răspuns:

Activitatea mea preferata in vacante sunt excursiile.

| munteanuionvictor a răspuns:

La soare, pe plajă, baie în mare, etc.

| Xelon a răspuns:

Cu tine pe o insula pustie...

| Alfred0703 a răspuns:

La Sureanu toata ziua cu placa, ce altceva vrei sa faci iarna?

| Petrovic a răspuns:

Făcând ceea ce îmi place sa fac... să citesc, să scriu, să studiz, să mă plimb prin natură. Vara merg cu bicicleta.

| YellowAngel a răspuns:

Mie imi place sa ma plimb prin oras. Sa dorm, relaxez, sa fac ce vreau.
Si sa plec

| ionutborcea a răspuns:

Jucând fotbal cu prieteni s-au dormind pâna la 2 după amiaza rolling on the floor