| aim a întrebat:

Unde va-r placea sa mergeti in vacanta?

Răspuns Câştigător
| Demoiselle a răspuns:

Mi-as dori f mult sa merg in Paris, in Lyon, in Marseille, ma rog, orice mare oras din Franta.
Nu vreau cazare la hotel de 97832 stele sau sa fac cumparaturi non-stop, insa as vrea sa merg cu metroul, sa aud accentul frantuzesc al oamenilor obisnuiti, as vrea sa aud sunetul de acordeon din strada, sa pot sa beau o cafea buna intr-o cafeteca cu muzica jazz.
Da, as mai vrea sa vizitez si Korea. Pt ca ma fascineaza felul lor de a prepara mancarea, de a se imbraca, limba de asemenea.
Oricum, asta o sa fac din primele mele 10 salarii! hahah

10 răspunsuri:
| stefan111stefan a răspuns:

Pe coasta de azur!happy

| iReal96 a răspuns:

Cel mai mult si cel mai mult mi-ar place sa plec in hawaii.e foarte frumos acolo.soare.apa.:X misto pentru scufundari

| Robert a răspuns:

Cred ca tu va-r sau v-ar? ar trebuie sa iei niste meditatii la Lb romana.

| MirunaC a răspuns:

In Egipt sau Anglia :Ximi doresc fff mult sa merg acolo:Xsi o sa merg intr-o buna zi

| alina_8010 a răspuns:

In Grecia

| Georgiiiiiiii a răspuns:

In jurul lumii` love struck

| Kristtine a răspuns:

In Portugalia pentru ca acolo totu este curat, sunt oameni de treaba, sunt multe flori si multe locuri de vazut. Iti faci prieteni usor numai ca exista o singura problema. LIMBA LOR laughing Dar atata timp cat ai un translator dupa tine e simplubig grin

Mie imi plac ulte locuri. As vrea sa merg intr-un loc exotic ca Hawaii, dar si intr-o padure tropicala sau ecuatoriala. Nu am o vacanta preferata. Tu?

| gabi1198 a răspuns:

In Croatia sau Maltawinking

| SSis a răspuns:

Spain