| deea_2235 a întrebat:

Unde v'ar placea sa mergeti in vacanta?

Răspuns Câştigător
| uNKN0Wn a răspuns:

Depinde de gust.
eu unul...Hawai,Dubai sau pe o insula linistitalaughing

3 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

Suceava. (E un loc frumos cu multe manastiri si unde pot sa invat multe obiceiuri etc.)
La mare. (Inca nu stiu unde...)
La salina. (Am astm si m-ar ajuta foarte mult sa merg... Poate asa am sansa sa fiu mai sanatoasa.)
Sa merg in oras cu prietenii mei. (Evident)

| Razviiiiiiiiii a răspuns:

Prin tara, dar eu sunt obisnuit sa plec din tara in fiecare vacanta de vara.

| annapopa a răspuns:

In America.e locul care din totdeauna mi-am dorit sa-l vizitez, sa vizitez si sa descopar locurile ei superbe...dar sunt sigura ca odata o sa ajung acolo