| alexx22 a întrebat:

Va mai atrage plecatul la lucru in UK? Mie, englezii imi par niste oameni foarte aroganti iar pe romani ii dispretuiesc categoric.

1 răspuns:
| AnimeChu a răspuns:

Noi ne luăm degeaba de englezi. Ei au această părere despre români în general din cauza unor specimene care fac ca toţi turbaţii pe acolo. Nu, nu am vârsta potrivită pentru a merge acolo, dar da, vreau să ajung în UK.
Din păcate, pentru a fi apreciaţi în afară, trebuie să le arătăm că nu toţi suntem la fel ca cei care pleacă şi ne fac de râs.