| michaela98 a întrebat:

Va rog,in vara vreau sa merg in Cehia. Imi puteti spune cat costa un bilet de autocar de la Valcea pana la Praga, Cehia. Adica un bilet pentru un copil de 13ani si un bilet de adult. Vreau sa imi raspundeti rapid.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Http://bit.ly/2s63l8c

suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil vreo 100-150euro de persoana per drum, deci dus intors cam 300euro de persoana, ceva mai scump decat cu avionul si mai si dureaza vreo 10-12 ore mai mult. Inutil autocarul la cat de ieftine au devenit biletele de avion daca le iei cu ceva timp inainte