| ionutdrago a întrebat:

Va rog sa imi ziceti un loc frumos unde as putea merge si sa nu coste asa mult big grin dau funda!

Răspuns Câştigător
| adorciocolata a răspuns:

Depinde unde vrei sa-ti petreci vacanta: in tara sau in strainatate.

Bucovina: Merita sa vizitezi manastirile Humor si Voronet, Muzeul Obiceiurilor Populare. Aici descoperi cele mai autentice traditii si obiceiuri romanesti, mancaruri traditionale.
Pensiuni si hoteluri gasesti pe: http://www.turistinfo.ro/......ovina.html

1 răspuns:
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Cred ca acasa, e singurul loc, unde nu costa cazarea si pana la urma nu stie nimeni ce faci!