| Nicoleta1621 a întrebat:

Vatra dornei sau brasov ce alegeti si de ce?

3 răspunsuri:
| Miki_8881 a răspuns:

Vatra dornei happy parerea mea e ca e mai frumos si ai ce vedea happy

| Lisadream a răspuns:

Vatra- Dornei, din urmatoarele motive:

- este locul meu de suflet, in copilarie imi petreceam vacantele acolo - la bunici
- nu este aglomerat cum este Brasovul

- parcul este superb, langa parc se afla partia de schi,
- orasul este micut si il cunosc cat de cat
- nu stiu cum este in Brasov dar la patinoar intrarea este libera,
trebuie doar sa ai patinele cu tine (sau le poti inchiria) si patinoarul este tot in parc

In Brasov am fost de 2 ori, o data vara si o data iarna. As mai merge sa ascult orga de la Biserica Neagra (e in anumite zile, si nu am reusit sa o prind) Partea veche a Brasovului e frumoasa in rest orasul e ca orice alt oras.

pe 12 dec seara sper sa ajung cu bine in Dorna.

| TotLora a răspuns:

Brasov, pentru ca este aproape de Codlea si asa pot bea o cafea impreuna cu Kron.