| AndreeaDiana0412 a întrebat:

Voi cate stele credeti ca ar avea Akrogiali Boutique Hotel din Grecia? Hotelul il gasiti pe Booking.com. Funda pentru cel ce intra pe site si raspunde primul.
P.S. Daca a fost cineva pe plaja unde este hotelul sa imi spuneti, punctez si asta pentru funda.

2 răspunsuri:
| yoaddy85 a răspuns:

Am fost eu...hotelul nu avea veceu in camera...a trebuit sa ne cac@m in boscheti si sa ne stergem cu meduze la c*r.are 5 stele dar una i-a cazut unui prieten de al meu in cap si i-au mai ramas 4.

| Caramelll a răspuns:

Are 4 stele.