| Biby a întrebat:

In vara asta o sa merg de 4 ori la mare:o data la noi in tara, Grecia, Turcia si in Bulgaria. Tatal meu a spus sa mergem la hotelul Bega din Eforie Sud, dar mama nu vrea pentru ca zice ca nu prea este frumos. A fost cineva acolo? De cate stele este? Si puteti sa-mi spuneti hoteluri frumoase de 4 stele in Grecia, Turcia si Bulgaria?
Multumesc!

1 răspuns:
| Daria a răspuns:

Uite unde o sa merg eu anul asta in Grecia:http://www.booking.com/......ve.ro.html label=gr-uFKa_o5l61nJZQ0MwrMMiwS5614582373; sid=b6c29c26da7387ddf63635d73388f345 :x