| bianca_7396 a întrebat:

Voi unde ati fost in vacanta anul asta?

15 răspunsuri:
| MariusCs a răspuns:

In Benidorm, mi-a placut foarte mult. Are plaji foarte frumoase. pe timp de vara este un oras cu foarte multi turisti, majoritatea englezi si nemti.

| mimiwewem a răspuns:

Italia,tu?

| dumitru4everyoung a răspuns:

Ori unde numai nu acasahappy

| MariusCs a răspuns (pentru mimiwewem):

In ce parte a Italiei ai fost?

| cosmin333 a răspuns:

Poi la Sibiu, cand am dat la Academia Militara si am picat pentru 60 de sutimi. laughing naspa vacanta nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

America de sud mai exact USA.

| JeSa a răspuns:

In Cipru - Larnaca. Si stii ce mi-a ramas intiparit in minte? laughing 'acoperisele caselor lor' -, care sunt plate, nu ca la noi. happy

| coliflor a răspuns:

In Romania ca nu o mai vizitasem de trei ani, naspa toate vechi.

| IsabelaIssa a răspuns:

In Romania si eu, intr-adevar, nimic schimbat din pacate. O sa plec din nou cu speranta ca atunci cand ma voi intoarce voi gasi ceva schimbari in bine happy

| moonlight2134 a răspuns:

La mare, si am reusit sa vad si Sibiul laughing

| Andrutzikka a răspuns:

Poii am fost in Bulgaria la Nisipurile de aur:X A fost bestial

| AlinaG a răspuns:

Thailanda, Cambodgia, Vietnam si Laos big grin A fost incredibil de frumos si "gustos" happy

| mimiwewem a răspuns (pentru MariusCs):

Roma

| bianca_7396 explică:

Vad ca unii intre voi ati avut vacante pe cinste! eu am fost in Romania la statiunea "mamaia",in delta,la munte,la Barnova, si urmeaza Vatra dornei! o gramada, nu?

| bianca_7396 explică (pentru anonim_4396):

Super acolo!