Vreau adresa de mess alui Miley

20 răspunsuri:
| AndreeaSiAndra a răspuns:

Miley_kiss@hotmail.com
miley. destiny. hope@hotmail.com

| AndutzaAndu a răspuns:

Nu cred ca are id miley, si chiar daca ar avea, nu cred ca si-ar face cunoscuta.

| theused a răspuns:

Nu prea ai de unde laughing

| tarziu a răspuns:

Disperarea cand imi vineeeee, dau cu Miley dupa tineeeee!

| Pho3nix a răspuns:

Esti batut in cap cu...

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Se vede cat de mult ii vrei id`ul!

esti fan infocat de`i copiezi si numele de scena...chiar putin modificat "mmmmmmiiiiiiiiiilllllllleeeeeeyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy" :]]

| Bloo2 a răspuns:

Cyrusdestiny_miley@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor
in primul rand ce vrei sa vorbesti cu ea?
sa ii zici "vaaaai, MILEEEEY, sunt un mare fan".
so what?
stii engleza macar? laughing

| Alex_2741 a răspuns:

Mda yote ca am luat si eu ID lui "Miley" numa asa sa vedem daca ea eahee hee...se poate afla imediathee heedo va anunt imediat cine e si cine nu tongue

Răspuns utilizator avertizat
| Adella05 a răspuns:

stii macar engleza?laughing.

| Aidan a răspuns:

Ai probleme cu capul uite aici ID
miley_redtube@redtube.com

| Lolly94 a răspuns:

Uite aici
miley_cyrus199374@hotmail.com

| ceamaimarefanaalumileycyrussihannahmontana a răspuns:

Eu nu prea stiu dar stiu suta la suta ca e hotmail mi se mare ca e... mileycyrusstar@hotmail.com nu stiu suta la suta da cred doar nu uita ti am dat o informatie coool auzi mmmmmmmmiiiiiiiiilllllllllllleeeeeeeeyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy?

| JennyBerry a răspuns:

Ce rai sunteti! Faceti voi ce faceti si reusiti sa distrugeti elanul copilului. Oameni in toata firea dar cu o mentalitate teribila! Sa va fie rusine. Nu stiu cum de accepta solicitantii raspunsuri de la niste personaje ca voi! daca nu va intereseaza sa ii dati un raspuns si cadeti de pe scaun de ras la vederea intrebarii, nu mai raspundeti deloc fratilor! TPU ce faci?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu cum poti sati tii atit de mult respiratia?

| Alex_2741 a răspuns:

Va Raspund laughing v-am promis devil...Nu e nici o Miley devil nici unu nici altuwinking caredeti-ma happy le-am incercat pe Amn2 happy e roman /romanca toata ziuawinking...bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adresa e myleylove@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ramona_ramonyk este id meu bagati-ma i lista la voi si o sa va spun daca am adresa lui miley de mess

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este miley cyrus