| Dior a întrebat:

Care este parola si adresa de mess a lui miley?

192 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Id : beutiful_dorkier
Parola : mama are mere

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

rolling on the floor Pana si parolo o vrei?hee hee
Hai ca iti zic eu id dar asta cand o sa imi dea voie Miley laughing

| thegreatgatsby a răspuns:

Tu ai probleme cu capu? Ce cls esti?

| Pho3nix a răspuns:

ID-ul: nu_stiu_de_unde_apar_toti_cretinii.

Parola: FANII.MEI.TREBUIE.IMPUSCATI.URGENT

Parola ar trebui pusa in aplicare cat mai curand. happy

| Pho3nix a răspuns:

Bon...acuma ca ai vazut id-ul lui Miley vreau sa te intreb ceva.

Tu de unde naibii ai aparut?

| cioko19 a răspuns:

Pho3nix.nu o mai mintii pe fataphbbbbt

Id-ul : miley_cyrus_the_best
parola : ilovepink ( nu stiu sigur daca asta e)

off. ce de intrebari. straight facestraight face laughing

| SweetCandy a răspuns:

U vrei si parola?
mama... da nu te multumesti q putin...calicolaughing
auziti da cat poarta miley la pantof?
rolling on the floor

| Klara a răspuns:

Terminati dracului cu intrebarile voastre penibile x(

| Klara a răspuns:

Id: terminati_in_puii_mei
Parola: samoaramileyaiacutotneamuei

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Tu vrei si parola rolling on the floorlaughing
da` nici nu esti pretentioasa laughing
acum serios mai fato... tu gandesti? chatterbox straight face chiar crezi ca noi stim id ei si mai ales parola? straight face lol?

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Stai un pic sa vad...sunt la ea acasa si s-a dus la baie, deci sunt singura in fata calculatorului...care e...roz!

| Andreea_7493 a răspuns:

Eh, ce trist. n-are laughing

| Bibb1 a răspuns:

De curiozitatebig grin ai mai mult de 9-10 ani?happy

| Oanny a răspuns:

Bai nu mai mintiti ca doar nu este adevarat de unde vrei uh sa stim id sau parola ei si in plus ea nu vb romana asa ca nu are cum sa fie un id in romanastraight face esti cu capu

| Bixelle a răspuns:

Nu iti ajunge idu laughing)... acum vrei si parola aaa? de unde dreak sa stie astia parola lu miley... u gandesti? sau te vezi ce spui thinking loolwinking

| คηĐЯээд a răspuns:

Sa va spun ceva.
Miley nu foloseste Yahoo Messenger.
Ea foloseste MSN.
happy

| alle_1861 a răspuns:

Nu vrei si tu o invitatie la concert? Facem rost imediat.
Pho3enix stie la ce ma refer laughing

| fzcsm a răspuns:

Adresa:miley_cyrus_tine_cu_steaua si parola:forzzasteaua

| Dior explică:

Da, ok.nimeni nu stie parola si adresa de email a ei.mare pacat!

| Dior explică:

Aste daca nimeni n-a raspuns corect!

| AndreeaCatalinaaa a răspuns:

Draga Dior, ea nu are asa putina minte in cap ca sa spuna lumii intregi parola si id-ul ei.

| eliza a răspuns:

Buna! a aparut al fan miley. doamne de unde sa stim noi id si parola asta-i tare da mai lasa-ti fata in pace ca ii vine rau din sugit. nu mai poate sa cante si dezamageste fani. mai! id :miley_taceti__cai_vine_rau parola :las-o _balta_! fara suparare id ei il au doar familia, prieteni etc.pa pa

| bonny a răspuns:

Thuamne ce intrebari stupide pui!

| Denny_5002 a răspuns:

Sigur!

Ti le zic eu cu placere! Pe amandoua!

ID-ul : Doamne.ce.fraieri
Parola : fanii_mei_trebuie_intoxicati_deodata_cu_mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne ce de intrebari... o fi avand miley cyrus id de mess dar cred ca ea vb cu prietenii si cu fam ei.Si apropo, eu nu sunt o fana infocata de-a lui miley cyrus, mai mult imi plac melodiile ei decat hannah montana si ce mai stiu eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ID:Miley_Cirus
PW:HannahMontana
E adevarat numa ca sa luat parola cred crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adresa este miley_cyrus1722, iar parola habar nu am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hannah_montana982 si parola este nu o mai zic ca m-a rugat sa nu eu spun la nimeni si e pe bune id mia tr poze cu ea in bichini

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Id:hannah_montana_miley_cyrus pe bune credeti-ma dar nu ii stiu parola
daca nu ma credeti bagati id-ul lui miley in adresa voastra sa vedeti ca merge(fraierilor, tocilarilor)crezi ca hanna(miley)imi da mie sau altcuiva parola ei de mess?
aaaaaaaa stai ca am aflato parola de mess a lui miley este:lovepink

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma intereseaza ca am nr ei de tel ssi am 17 bilete la concertul ei