| anonim_4396 a întrebat:

Vreau o harta cu strazile din orasul Iasi. Ma intereseaza zona Tatarasi, strada Aeroportului. Multumesc anticipat!

7 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Gasesti pe net harta, da clic pe zona care te intereseaza si vei gasi ceea ce cauti.

| dalea a răspuns:

Poti incerca aici : http://www.norc.ro/.Selectezi Iasiul si navighezi pe strazi. Mie mi-a placut acest site.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.parada.ro

| megatrial a răspuns:

Harta cu strazi super marfa facute s usor accsibile cu diferse bonusuri ai pe www.harta-online.com. Sau dai u search pe google : harta strazi iasi si gasesi mai multe printre care si www.harta-online.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Zona tatarasi, reper V.Lupu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau o harta cu strada din Iasi Profesor Simionescu Numaru 30