| Loredana6 a întrebat:

Vreau sa am duc in vacanta cu parintii dar din cate stiu se spune ca Baile Herculane sunt in paragina ar fi o optiune mai buna Baile Felix? astept raspunsuri urgent sfaturi, pareri orice...

5 răspunsuri:
| Mihai03 a răspuns:

Eu zic ca la Baile Herculane gasesti gazda mai ieftina si strandurile sunt ok. Intr-adevar este in paragina dar merita sa mergi eu am fost acum 2 ani si e bestial. La Felix e mai scumpa gazda si e mai multa aglomeratie de obicei. Eu ti-as recomanda Herculane pentru ca ai si Cerna aproape + cele 7 izvoare + strandurile si gazda ieftina + privelistea muntilor si a cladirilor. Este un oras mai romantic decat Felix happy

| dudixx a răspuns:

Buna. vreau sa te anunt ca in baile herculane nu este nicio ingrijorare am fost si eu si am fost foarte speriata dupa ce imi spusese ca sunt serpi si etc da nu este superb nu am vz nimic infricosator. eu zic sa te duci pierzi ocazia pentru ce? nu ai dc sa iti faci probleme chiar de loc sfatul meu e sa te duci.

| Nicoleta a răspuns:

La baile felix e foarte scump. Eu am fost mai demult la herculane si chiar mi-a placut.
Daca nu te deranjeaza pretul mai scump, iti recomand felixhee hee, cu toate ca si la herculane este foarte frumos.
Succes!

| Cristina_5086 a răspuns:

Da Baile felix ii soooooooper :X:X:X ii super acolo happy si gasesti cazare unde vrei la vila la pensiune sau la hotel. nu is foarte scumpe preturile acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.eu iti recomand baile felix este mult mai frumos decat la baile herculane...si cazarea nu este foarte scumpawinking