| Faranume242424 a întrebat:

Vreau sa cumpar niște bilete de avion, site-ul tripsta e de încredere? Sa răspundă cine a luat de la ei

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

De ce nu folosesti tu site-urile specializate vola.ro sau esky? Sau, cel mai cinstit, site-ul oficial al companiei care efectueaza zborul.

| Sn4k3 a răspuns:

Ai review-uri aici :
https://www.trustpilot.com/review/tripsta.com.tr
Sunt pareri impartite, unii spun ca e foarte bun si altii ca taxeaza mai mult decat spun, ca raspund greu la telefon/email sau ca nu sunt destule informatii pe site. Deci nu par prea profesionisti, cred ca mai mult e dupa noroc acolo.

| Sn4k3 a răspuns (pentru Sn4k3):

Pana si pe aplicatia de pe Android se plang oamenii, deci cauta in alta parte.

| Mitran_Daniela_1989 a răspuns:

Bună. Nu recomand nimănui acea batjocura de site. Am vrut să iau 1 bilet de avion de la ei, am plătit frumușel cu cardul, banii s-au retras dar biletul ciuciu, din cauza unei defecțiuni tehnice. Buuuunnn, stau cu banii retrași vreo 3 zile, pentru ca am nimerit într-o perioada de sărbători legale. În final, s-a rezolvat cu mii de nervi și telefoane date. Dar ce crezi? Luna următoare îmi retrage aceeași sumă de bani aferenta biletului. Iarăși dat telefoane, nervi, spaime. Deci nu recomand nimănui.