| bau0217 a întrebat:

Vreau sa fac o rezervare pentru niste bilete de avion. Imi puteti recomanda niste site-uri pe care sa pot gasi cele mai bune oferte? Si daca imi puteti da niste sfaturi, ce sa aleg ce sa nu aleg.

Răspuns Câştigător
| AnghelB a răspuns:

Cauta o agentie agreata de compania ta de zbor. Ai grija la plata online. Am patit asta. La fiecare introducere gresita de date (cont, cod postal. orice) eram taxat cu 60 lei. Noroc ca am verificat la banca si am blocat platile.
Sfatul meu: Pe site-ul companiei aeriene cauti o agentie apropiata.

2 răspunsuri:
| aurasauras a răspuns:

Din ce localitate esti? Te uiti pe net cat este pretul si mergi la o agentie si vezi ce preturi au.Ai grija ce pe site nu sunt trecute initial toate taxele. Vorbim.