| Claudiu709 a întrebat:

Vreau sa ma duc la baile felix.M-am uitat la meteo pe net si arata 35 de grade C.chiar este asa de cald acolo sau nu e adevarat ce spun? as vrea sa ma cazez la o pensiune, imi puteti spune care este cea mai ieftina pensiune? multumesc, dau fundita.

2 răspunsuri:
| B3cKham a răspuns:

A fost la Baile Felix acum un an si vreau sa-ti spun ca indiferent de temperatura de afara, se poate inota! Este strand cu apa termala ( sau incalzita ) asa ca poti intra in apa si la 17 grade C, daca strandul este deschis! Cazare casesti peste tot, doar ca-ti trebuie ceva timp sa te decizi unde sa stai.

Cel mai nasol la strand este ca daca ai intrat si iti aduci aminte ca ai uitat ceva in camera nu poti iesii, pentru ca va trebuii sa platesti din nou pretul unui bilet intreg.De mancat poti manca acolo!

Bafta si distractie placuta!