| liviu_3401 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa ma duc la baile felix insa nu am unde sa ma cazez pentru urmatoarele trei zile. va rog daca stiti sau puteti afla unde sa ma cazez dau funda.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu stau la circa 40 Km de Felix. Sunt acolo hoteluri si cetateni care-ti pun la dispozitie case. Bani sa ai. Daca nu gasesti in Felix poti sa stai in Oradea. E la cativa Km de Felix si e si pe o sosea circulata.

1 răspuns:
| ionutza96 a răspuns:

Eu stau in Oradea. am fost acum o saptamana in bai, si era full de turisti, sunt casute, vile si hoteluri la care poti sa stai, sau poti sa mergi in 1MAI. si acolo e frumos. sper ca te-am ajutat!:*... fundita?batting eyelashes