| aleniram a întrebat:

Vreau sa merg la mormântul Părintelui Arsenie Boca. Deoarece nu găsesc afișate prețurile pentru cazarea la pensiunile din zona( mânăstirea Prislop- Hațeg), poate ma ajuta cineva.
Va mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| ikram a răspuns:

Uite aici camera dubla 120 ron http://www.pensiuneasarmiscristal.ro/tarife.html

5 răspunsuri:
| matraguna1 a răspuns:

Eu din cate stiu poti sa te cazezi si la manastire. In general pentru o noapte doua te cazeaza fara probleme (daca au locuri)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt din Hateg. big grin.

Ai putea sa te cazezi in oras la un motel/pensiune deoarece sunt destule si cu masina sa mergi la Prislop.

| liviuhoch a răspuns:

Sunt cazari la pensiuni in Silvasul de sus si in Hateg daca este nevoie asigur transport la silvasul de sus sau prislop la preturi convenabile!

| liviuhoch a răspuns:

Asigur transport la Silvasul de sus si Prislop la preturi bune tel. 0763071797 sau 0733014241

| BlackSeaTales a răspuns:

Pentru mai multe informatii despre Parintele Arsenie Boca iti recomand: http://www.black-sea.travel/......arta-alba/