| Kokolina a întrebat:

Vreau sa organizez o excursie la Brasov cu colegii mei si m-ar interesa ceva oferte mai convenabilela cazare, avand in vedere ca suntem grup poate si ceva reduceri. Suntem in jur de 10-12 persoane. Stiti ceva pensiuni prin Brasov? happy

3 răspunsuri:
| devor a răspuns:

Pensiunea Noemi.Aro Palace.Hotel Coroana Brasovolui.

| devor a răspuns:

Sunt din Brasov deci daca mai vrei sa aflii ceva scrie.mi pe pitik_ade99@yahoo.com

| KodrutZ a răspuns:

Http://www.tripadvisor.com/......vania.html - la ~10 minute de mers lejer de Piata Sfatului, fix cum iesi in fata ai statia de autobuz, preturile se pot negocia, net WiFi decent. Am stat de doua ori acolo si data viitoare cind ajung prin Brasov tot la ei o sa trag daca gasesc loc.