| Dennissel a întrebat:

Buna,vreau sa organizez o excursie de o zi, dar nu stiu unde, cine ma poate ajuta? vreau ceva frumos... funda

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ziceai si in ce zona poate te ajutam

| anonimg a răspuns:

Eu as merge la Slanic Prahova: http://www.infoghidromania.com/mina_unirea_slanic_prahova.html
In link gasesti in stanga si alte obiective turistice.
Frumos este si la Vulcanii noroiosi (in Buzau). (Ii gasesti in stanga jos de tot).

| Dennissel explică:

Ploiesti.

| suntserios a răspuns (pentru Dennissel):

Pai ai Valea Prahovei la 2 pasi. la fel si Rucar Bran, Brasov

| alexandra444447 a răspuns:

Eu as zice sa mergi la margine de oras si sa faci o activitate sau in padure faceti o activitate nu stiu cu frunze sau ceva de genul sau mergi cu cortul sau daca mergi intr-o alta localitate poti sa faci activitati de vizitare la muzee, parcuri ceva de genul si poti sa faci activitati in natura de exemplu cu animalele sau ajutati cainii intr-o excursie mergeti cumparati mancare pentru caini ii hraniti ii spalati poate de pe starda sau ceva de genu gasesti tu FUNDA!

| ChrissBM a răspuns:

Depinde in ce localitate esti. Daca esti de laga Cluj iti recomand Salina Turda, daca esti de langa oradea iti recomand Pestera Ursilor.eu am fost in ambel locuri si sunt foarte multumit ca am ales aceste locuri.