| adrili10 a întrebat:

Vreau sa stiu cum este atmosfera exotica a Indiei.Dau funda celui mai bun raspns.

Răspuns Câştigător
| Monster10 a răspuns:

Pai...apa e ca toata apa, doar ca are o culoare mai deschisa, e de un albastru deschis.Nisipul de asemenea e spre alb in marea majoritate.Mergi sute de metri la rind si apa tot ti-e pina la genunchi.Inoata pesti exotici, de toate culorile prin ape, sunt insule de corali, insulite de munti, dar si vulcani subacvatici.Palmieri,copaci exotici, casute cu acoperisuri din fin, casute din tulpine de bambus.Majoritatea indienilor sunt ori musulmani, ori budisti.Nu stiu precis daca sunt permise bauturile alcoolice.Musulmanii umbla doar in haine negre sau albe si lungi,deci nu vei vedea multe femei in bichini. big grin Totusi, exista si multe orase faimoase in toata lumea, precum Mumbai, New Delhi, cu multi zgirie-nori si peisaje magnifice.Cunosc pe cineva care a fost in Sri Lanka, o insula in sudul Indiei si a spus ca a fost magnific.Un lucru suparator ar fi nenumaratii scorpioni si paianjeni veninosi, serpi, dar si piranha si rechinasi mici in apele scazute. happy

3 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Salman Khan.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e chiar asa roz cum se prezinta in serialele indiene sa stii!

| Otylayall a răspuns:

Tragica. as spune chiar inrespirabila