| dafy a întrebat:

intrebarea mea poate o sa vi se para putin cam penibila dar cred ca sunt multe fete care si. o pun.
cum a fost prima data cand ati facut dragoste? as vrea un raspuns cat mai detaliat cu toate amnuntele(stiu ca sunt lururi intime care nu se povestesc dar daca tot ne numimTOTI PENTRU UNUL cred ca ne putem ajuta in orice fel)
va rog din suflet si promit ca celui mai detaliat raspns ii dau FUNDA
multumesc anticipat si va rog din suflet acordati seriozitate
pupici

Răspuns Câştigător
| udreaella a răspuns:

Buna.dragoste.pai ma saruta mai intai ma dezbraca usor.ma saruta pe gat iar eu eram lipita de un perete stresata acolo.ca nu prea stiam ce se intampla si nici eu nu stiam ce sa fac. dupa ce mi-a dat bluza jos si ma intaratat putin.a ajuns el pe perete iar eu in actiune.am ajuns in pat.nu am facut sex.dar tot ma mangaia.iar atingerea aia fina pe spatele tau e o chestie pe care nu poti sa ti-o explici.si nu poti sa ti-o faci cu nimic.doar atunci pe moment.nu stiu ce sa-t spun.adica fiecare are senzatiile lui.eu sa zic ca profit de fiecare atingere pe care o primesc.profit de tot.parca simt acel sarut ca imi inta in inima...ma ia de barbie ma saruta, apoi o mana o pune pe picior si ma mangaie. cealalta se sprijina cu cotul in pat si ma tine fix acolo sub san...la coaste.si ma mangaie.big grin sper ca am fost detaliata.succes!:*

3 răspunsuri:
| Roxana121 a răspuns:

Incearca sh vei vedeatongue noua nimnei nu ne-a zis singuri am incercat sh am vazut cum e sh ce fel etongue

| different a răspuns:

Haha sincer la mine a fost putin cam amuzant.;]] Am fost dezvirginata cu degetu :]]]. Sincer, nici nu am simtit probabil din cauza ca am fost excitata. Dar prima data inseamna primul contact sexual, si sincera sa fiu pe mine m.a durut.Au fost 2 incercari de a avea contact sexual si abia a 2a a reusit, insa a fost dureros...Dar daca ai langa tine un partener care te sustine si chiar te iubeste va fi super! Pe mine m.a incurajat mult prietenul meu, mai aveam putin si plangeam daca nu ma sustinea si nu.mi zicea sa incerc sa ma gandesc la placere si sa alung durerea din minte. Si a functionar! Sper sa ai si tu parte de acelasi sprijin!:* Bafta, si nu uita! Sa te protejezi!

| jupiterestru a răspuns:

Bla bla, incearca si nu mai pune intrebari, da-te dracu