| talkabout17 a întrebat:

Ziua buna. in aceasta vara as vrea sa ajung cateva zile prin Grecia. imi poate recomanda cineva o insula cu plaje dragute, unde sa poti manca decent si cel mai important sa ai acces la alte activitati fun gen scufundari, excursii organizate etc. multumesc.

3 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Cineva a intrebat zilele trecute de Zakynthos. Arunca o privire, s-ar putea sa iti placa.
http://www.zakynthos.net.gr/

| RLK1 a răspuns:

Iti recomand Thassos, Corfu sau Zakynthos.

| mihai69 a răspuns:

Eu îți recomand două insule aproape lipite de continent - se trece pe pod, nu mai pierzi timp cu ferry: Lefkada și Evia (Eubeea).