Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Care-ar fi cantaretul ideal care sa faca o melodie special pentru tine si jumatatea ta?

149 răspunsuri:
| paintedlove a răspuns:

Justin Timberlakesmug

| Raluca_Ilisei_1980 a răspuns:

Mrius Moga

| AleXanDrAaaAAAAaAAAaaLeXaaA a răspuns:

Contează foarte mult și preferințele partenerului/partenerei cand vine vorba de cantăreți, de asemenea și genul de muzică pe care va fi compusă melodia.Sunt foarte multe detalii de repectat pentru ca totul să iasă perfect,și pentru aceasta trebuie multă răbdare. Însă la final,după muncă,urmează răsplata,iar răbdarea și interesul acordat pentru ca totul să iasă perfect vor fi cu siguranță recompensate de partener! Din punctul meu de vedere, cantăreața ideală pentru a compune o melodie specială pentru noi este Antonia, bineînțeles în colaborație cu trupa Vunk. Spun aceasta deoarece ei au mai scos o piesă împreuna, și anume melodia „Pleacă" care atat mie cat și jumătății mele ne place nespus de mult și acum, după 2-3 ani de la lansare.

| CrissVlad13 a răspuns:

One Direction

| AlexJr11 a răspuns:

Ego-Pentru ca te iubesc

| AnishM a răspuns:

Dan Bittman.

| JaDiDaTa a răspuns:

Contează cântăreţul care are o "forţă" asupra relaţiei noastre. Nu conteză cât de priceput ar fi acesta. :/ Eu aş alege Lana Del Rey deoarece stăteam nopţi întregi cu el la telefon şi îi auzeam pe fundal Summertime Sadness cântată de Lana. happy

| Alexis21 a răspuns:

Demi Lovato.

| Pisic1998 a răspuns:

One direction/Niall Horan

| BurnGirl a răspuns:

Marlyn Manson laughing

| deea21deutza a răspuns:

Celine Dion

| Alexandra200310 a răspuns:

Ar fii de Elena Gheorghe.

| Zeblankob a răspuns:

Florin Salam

| TCristi a răspuns:

James Blunt

| Adrianascumpica98 a răspuns:

Eu cred ca Andra ar fi cantareata ideala, pentru ca are o voce minunata!

| mika99 a răspuns:

Passenger

| White100 a răspuns:

Adele Laurie Blue Adkins

| 1999dia a răspuns:

Malu sau avril lavign, pink, dar cel mai mult mi -ar placea ca el sa faca melodia noastra(iubitul meu)

| horescu a răspuns:

Andra!

| Lavinie a răspuns:

Cantaretul ideal pentru noi doi: Landon Austin

| mirr100 a răspuns:

Celin Dion

| dragon1 a răspuns:

Tudor Gheorghe

| Lily98 a răspuns:

Ed Sheeran

| devilitza a răspuns:

Celine Dion sau Ronan Keating

| Socaciu_Bianca_1997 a răspuns:

Niall Horan, membrul trupei One Direction.

| TPUlica a răspuns:

Cel mai tare este Conect-R pentru melodia '' Noi ne potrivim". De acord?

| johny192 a răspuns:

Scorpions

| 은별_봉_1996 a răspuns:

K.will, WheeSung sau F.T. Island ( K-pop )

| Tinnutsa a răspuns:

Bruno mars

| dascalu2002 a răspuns:

A-si vrea sa-mi faca o melodie shakira mie si lui justin bieber