Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Ce cadou ti-ar placea cel mai mult sa primesti de la jumatatea ta de Valentine's Day?

66 răspunsuri:
| LightOfDeath a răspuns:

Fericire, intelegere si iubire! Nimic nu este mai important ca acestea.

| KanekiKen a răspuns:

Un sarut dulce pe frunte si un "Te iubesc" sincer :3

| anyway18 a răspuns:

Prezenta big grin

| Wă_Larii_1996 a răspuns:

Nu lucrurile materiale te fac fericit!
Cel mai frumos cadou e dragostea sincera, intelegerea!

| gabrielaiuliana19960508 a răspuns:

O zi impreuna e cel mai frumos cadou

| caroollina a răspuns:

Pt mine, cadoul perfect de Valentine's Day este ca jumatatea mea sa fie langa mine, iar restul nu mai conteaza

| AleXanDrAaaAAAAaAAAaaLeXaaA a răspuns:

Mi-ar fi de ajuns dacă și-ar petrece întreaga zi cu mine.Nu vreau plimbări scumpe cu limuzina,bomboane,trandafiri sau alte cadouri ca acestea, vreau doar o zi liniștită, fără muncă și fără bătăi de cap, pe care să o pierd privindu-i ochii albaștrii și zambetu-i drăgăstos.Cel mai frumos dar este iubirea și înțelegerea de care îmi dă dovadă zilnic și mai ales copiii, rodul iubirii noastre!

| EnTuZiAsM a răspuns:

Un ursulet maaaareee

| Kara361DIsnOt a răspuns:

Pai.poate o poza cu voi doi, intr-o rama in forma de inima, pe care sa scrie "Te iubesc, printeso!"

| mika99 a răspuns:

Un suflet cald, o cina romantica, vin rosu si un mic cadou(pentru ca ma bucur ca un copil mic cand primesc cate ceva, indiferent ce) happy

| White100 a răspuns:

O gustare gen Finger Food. Poate fi ceva fantastic, deoarece ne putem hrani reciproc... ceea ce poate fi destul de distractiv si incitant in acelasi timp. Sa achiziona niste sortimente de vin, pe care nu le-am mai incercat niciodata si improvizeazam o degustare romantica( fiind amandoi niste degusori de vinuri) si la final un masaj cu uleiuri aromate.

| LadyMm a răspuns:

Un boboc de trandafir, in care, dupa ce ar inflori sa gasesc un inel de logodna. Ar fi cadoul perfect! :*

| Lavinie a răspuns:

Sa petrecem toata ziua impreuna plimbandu-ne, tinandu-ne de mana si iubindu-ne :X. happy

| iiGalaxy a răspuns:

Un sarut dulce si cat mai multe imbratisarii

| mirr100 a răspuns:

Am primit!

| MTPU a răspuns:

Fericire si intelegere, ca lucrurile trec... Dar IUBIREA ramane

| NoDreams a răspuns:

Un pupic dulce..pentru mine ar fi CADOUL PERFECT!

| Dayana_Marcela_Medrut_1998 a răspuns:

Un catel mic!

| Alexya22 a răspuns:

De Valntine's Day mi-ar placea sa primesc de la jumatatea mea in primul rand iubire, incredere si intelegere

| Betaniahu12 a răspuns:

Mi-ar placea niste blugi si un pupic>

| FrancescaNeagu1992 a răspuns:

Eu nu as vrea nimica ar fi de ajuns sa-mi petrec seara cu jumatatea, nu cine stie ce seara romantica doar o seara in care sa-mi zica ca ma iubeste si ca sunt tot ce-i trebui, doar asta mi-ar fi de ajuns.

| CristinaCiobanasufana a răspuns:

Un ursulet!

| Leila29 a răspuns:

Iubirea lui atat nimic mai mult.

| esteraesty a răspuns:

Juramant de dragoste

| Tashka a răspuns:

Dragoste și sinceritate!

| Seoul_Han_1979 a răspuns:

Un sarut.

| marinalmh a răspuns:

Un ursulet

| digittex a răspuns:

Sa vina mai repede de la munca sa putem sta cat mai mult timp impreuna, happy

| Milos_Monica_1985 a răspuns:

O cina romantica

| Milos_Monica_1985 a răspuns:

O cerere an casatorie