| Shine a întrebat:

Vreau sa ii cumpar prietenului meu de valentine's day viagra. Credeti ca i-ar placea cadoul? Adevarul e ca are nevoie...Baieti, v-ar placea sa primiti un cadou ca acesta?

Răspuns Câştigător
| roxpau a răspuns:

Eu cred ca nu i-ar placea, s-ar simti frustrat ca nu te satiface, mai bine ati incerca sa va,, descoperiti'' unul pe altul

8 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu, nu mi-ar plăcea.
Şi, în funcţie de cum a mers relaţia până atunci, reacţia mea ar fi între "ştii ceva? ia hai pa! de tot!" şi "ştii... existau şi alte metode prin care să-mi spui că sunt probleme şi să mă provoci la o discuţie de acest gen!".
Salut.

| NickiMinaj a răspuns:

rolling on the floor saracul. din toate punctele de vedere, saracul.

| ionut7782 a răspuns:

Nu face prostia asta. l-ai rani enorm de mult ia un cadou care sa ii demonstrezi ca il iubesti cu adevarat si sa vada ca ii esti alaturi chiar daca el are problema asta. daca vrea ceva de genul isi va cumpara singur. daca faci asta il lovesti in orgoliu. o poate lua ca pe o bataie de joc.succes

| Crina_8634 a răspuns:

Ii vei rani orgoliul. Chiar si un baiat cu simtul umorului dezvoltat s-ar simti oarecum jignesti.

| dfcsb97 a răspuns:

Mie nu mi-ar place laughing inca nu am nevoie de viagra

| mirunaana a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuu ii ca si cum el ti-ar lua tie sutien cu mult burete sau medicamente pentru slabit...cum te-ai simti?

| babykeykey a răspuns:

Nu-i lua asa ceva! Se va simtii jignit!laughing

| anonymusss_4604 a răspuns:

Puteti sa folositi o jucarie sexuala daca are probleme. dar mai bine e sa discutati problema si sa gasiti impreuna solutii.nu conteaza cantitatea ci calitatea. ce preferi 2 min cu una big sau dragoste patimasa cu una mica dar jucausa.asta daca nu mai are si probleme de erectie ca atunci trebuie dus in service...la inlocuit