| dianna_8858 a întrebat:

Ce cadou ti-ar placea cel mai mult sa primesti de la un baiatbatting eyelashes?

Răspuns Câştigător
| Woofy a răspuns:

Atata timp cat ma iubeste si tine la mine nu am nevoie de cadourile lui scumpe.si nici de banii lui.happy

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ceasurioh go on.Sau cartithinking
Imi plac la nebunie.Nu imi place sa primesc:parfumuri, haine, ursuleti si alte minuniI don't want to see

| pwp a răspuns:

Un inel sau un colier! sunt materealista!

| Rukhsandra a răspuns:

Mie imi plac foarte mult florile asa ca imi place sa primesc trandafiri rosi... am noroc cu iubitu meu care imi da mereu cate un tradafir big grin
Si toate cadourile sunt unice in felul lor. Nu conteaza daca au valoare sentimentala sau valoare materiala. Daca le primesti de la un baiat special toate sunt minunate happy

| Crisstina a răspuns:

Dragostea lui! valoreaza mai mult decat un cadou material!

| Elena_2321 a răspuns:

Ceva care sa-i fi apartinut lui mai intai, ca sa-mi aminteasca mai mult de el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inimioara lui forever.si daca e vorba de lucruri materiale...nu cer mult, doar un mercedes negrubatting eyelashes.