Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Cum si-ar boteza jumatatea ta ursul imens de plus pe care i l-ai oferi cadou de Valentine's Day?

69 răspunsuri:
| ღMikyღ a răspuns:

Inimioara sau Ingeras.

| InnaArkane a răspuns:

Probabil ca porecla mea pentru ca ii place sa ma tachineze.

| StefanMV a răspuns:

I-ar pune numele meu.

| TheOddGamer a răspuns:

Tedy

| MălinaSophy a răspuns:

In ciuda aperentelor. pitic sau piticot laughing

| LightOfDeath a răspuns:

Primele doua litere din numele meu si ultimele doua litere din numele lui sau invers!

| r3flexe a răspuns:

Tristete deoarece dupa ce i-am dat ursuletul persoanei iubite a 2 saptamani s-a despartit de mine dupa un an de relatie sad

| AleXanDrAaaAAAAaAAAaaLeXaaA a răspuns:

Eu cred că îl cunosc suficient de bine încat să mă pronunț, și cred că l-ar numi fie Pufulete/Pufoșenie, fie Coccolino, pentru că adoră hainele care sunt spălate cu Coccolino! ♥

| AnishM a răspuns:

Valentin.hee hee

| Kara361DIsnOt a răspuns:

Banuiesc ca dupa numele persoanei de la care l-a primit! Asa isi va amminti mereu de acea persoama

| mika99 a răspuns:

Pooh big grin

| White100 a răspuns:

Ubirici pufos

| LadyMm a răspuns:

Cred ca l`ar numi exact asa cum ii place lui sa ma alinte : "Dadii " (Madii).

| Lavinie a răspuns:

Sigur si-ar boteza ursuletul "Lavi Scump".batting eyelasheshee hee

| iiGalaxy a răspuns:

Hmm... cred ca dupa numele meu

| mirr100 a răspuns:

Baloo...

| zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar a răspuns:

Georgian happy

| andreeadeea13 a răspuns:

L-ar numi dupa porecla mea Dia

| IONELLA100 a răspuns:

Benny

| CaTTaLLiNN a răspuns:

Eu las numi Cupidonhappy

| MTPU a răspuns:

Numele meu sau poate "Lovely" laughing

| Piticcca a răspuns:

Alinaa ♥

| Dayana_Marcela_Medrut_1998 a răspuns:

Bobita!

| Alexya22 a răspuns:

Alexandra big grin

| PisiDePis a răspuns:

Pufuletu' :3

| graviduta a răspuns:

Balu

| Betaniahu12 a răspuns:

Bonbonica (:

| FrancescaNeagu1992 a răspuns:

Chiar i-am oferit un ursulet, dar nu i-a pus numele meu si nici numele lui i-a pus numele iubirea mea, desi nu e asa imens dar micut alb si negru inseamna ceva si ma simt fericita. :*

| CristinaCiobanasufana a răspuns:

Dupa numele meu

| NicoBia13 a răspuns:

Pai ori cu numele meu ori alt nume care ii vine lui in minte