| cyprian16 a întrebat:

Idei cadou pentru prietena de Valentine's day?

7 răspunsuri:
| Chiperi a răspuns:

Ceva simbolic ( jucarii din plus, scrisoare facuta de tine )

| TrololollPrettyDevil a răspuns:

O felicitare facuta manual. Stii tu, de alea ca la gradinita. ^^ O sa-i placa.

| nupebunezau a răspuns:

Buna!
Mm, nu stiu ce gusturi are prietena ta, insa iti voi da cateva sugestii. Daca te pricepi la scris, ai putea sa ii faci o scrisoare in care ii spui ceea ce simti si sa-i iei un/buchet trandafir/i. Ori poti lua o poza cu voi si sa o pui intr-o rama. Poti sa-i iei flori si ciocolata, fetelor le place asta. Sau ii poti lua bijuterii, poti sa-i iei un inel, sau un lantisor. Iar pentru o bratara ti-as sugera sa cauti ceva gen, o jumatate de inima tu si cealalta ea, sau ea lacatul iar tu cheia. Am vazut pe internet bratari de genul, si nu sunt scumpe. Iti pot trimite link-uri daca doresti.
Sper sa te fi ajutat, macar sa-ti faci o idee.
Multa bafta!

| cyprian16 explică (pentru nupebunezau):

Daca mi-ai putea trimite niste link'uri, de unde pot cumpara bratari/lantisoare de genul? smug

| Dalia5didi a răspuns:

Tu sa ne zici ce ii place ca asa... ai putea sa ii iei o cutie de bijuterii frumoasa si inauntru sa fie un lantisor sau niste cercei ar trebui sa ne dai mai multe detalii gen cati ani are si bugetul pe care vrei sa il aloci happy