| KitTY_2644 a întrebat:

FUNDA : salut. care e cel mai bun cadou de valentine's day?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Un sarut pasional persoanei iubite.

11 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Cel mai frumos cadou...este ca ziua aia sa fie speciala pentru voi 2, dar nu numai atunci...
Consider ca intr-o relatie fiecare zi sa fie speciala happy

| forever4you a răspuns:

Eu ma gandeam sa iau o cutie de ciocolata in forma de inima aceea de la milka... dar alte variante ar mai fi si o bratara, un lant, parfum, felicitarebig grin

| Ciprian a răspuns:

Depinde de preferintele fiecaruia. Nu exista un cadou anume.

| Dєєค a răspuns:

Pai ai putea sa pui o poza cu voi intr-o rama cu inimioarelove struck

| alexa6808 a răspuns:

Si eu ma gandesc dar cred ca un cadou simbolic este cel mai frumos de exemplu o perna cu o inima rosie si poza ta sau a voastra sau numele tau pe ia spunand TE IUBESC!

| Diana_4238 a răspuns:

Pai nu stiu in primul rand trebuie sa stii gusturile iubitului tau. eu pot sa-ti dau doar niste idei pe care tu sa le personalizezi dupa placul lui.cadourile ar fi :nu stiu o bratara cu numele voastre sau un parfum tu trebuie sa stii mai bine.

| Onutsu a răspuns:

I love MILKA, Ursulets ceva de plus, ceas, parfumuri, ceva ce sa o/il caracterizeze. Ce simti tu si iti place alegi de acolo vezihappy SUCCES!

| fotomatic a răspuns:

Gandeste-te sa-i personalizezi ceva.
www.epersonalizari.ro

| pinksimo a răspuns:

Uite aici cateva idei interesante de cadouri pentru Valentine's Day http://www.ideaplaza.ro/cadouri-valentines-day-ziua-indragostitilor Eu am ales carile de joc personalizate si au iesit super. Sper ca a fost util. Bafta

| pinksimo a răspuns:

Uite aici cateva idei interesante de cadouri pentru Valentine's Day http://www.ideaplaza.ro/cadouri-valentines-day-ziua-indragostitilor Eu am ales carile de joc personalizate si au iesit super. Sper ca a fost util. Bafta