| Moldovan_Marius_1971_4uDv a întrebat:

Cum sa caut un site care ma poate ajuta in a pune in ptactica unele idei despre protecyia mediului. Cel putin sa le putem discuta. Toti dau conturi bancare sa prinda donatii! Se pot face multe chiar cu cistiguri in bani multi faima etc. Dar trebuie sa asculti ma-i multe opinii si idei. Este simplu contactati-ma ar putea fi al treilea razboi mondial de data asta util

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Intai, du-te si inregsitreaza-le la OSIM ca sa le protejezi, ca altfel iti pot fii furate