| anonim_4396 a întrebat:

Pentru orasul Constanta!
Acum mult vedeam postari cu familii nevoiase, multi copii, stand in condintii groaznice, etc. Problema este ca acum nu mai reusesc sa gasesc nicio postare.
As vrea sa donez haine pentru fete unei familii care ar avea intr-adevar nevoie de ele. Peste tot vad centre de colectare, plasamente, fundatii, etc... dar sunt oameni de care nu stim si traiesc de pe azi pe maine si chiar au nevoie.
Daca aveti idee, linkuri, etc. as aprecia enormhappy

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

"Postari"? Pe Facebook?
Mai mult ca sigur ai umblat la setarile pentru paginile urmarite.

| sierra1 a răspuns:

Adresează-te unor plasamente, fundatii. E mai bine!

Bula
| Bula a răspuns:

Poti vorbi la o scoala cu profesorii.
Ei isi cunosc destul de bine situatiile scolare si cele materiale ale elevilor, te pot indruma cui sa le faci cadouacele haine.